Четвер, 01.10.2020, 01:55 | Вітаю Вас Проходивповз | Реєстрація | Вхід

Французи зацінили наш коньяк - Новокаховський форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Новокаховський форум » Нова Каховка - місто-сад » Події нашого міста » Французи зацінили наш коньяк
Французи зацінили наш коньяк
Редвіс_СайДата: Неділя, 17.04.2011, 01:34 | Повідомлення # 1
Red Wolf
Група: Адмін
Повідомленнь: 175
Репутація: 4
Статус: Офлайн
Будинок марочних коньяків «Таврія», що входить до складу Першого Національного Виноробного Холдингу вперше у своїй історії продав Український коньяк французам.

Загальновідомо, що французький коньяк вважається еталоном виноградного напою з дубової бочки. А ось, щоб французи купували український коньяк і везли його до Франції, почуєш не часто.

У поточному місяці відбулася поставка першої партії коньяків «Георгіївський Кавалер» для компанії DOMAINE DES GRANDS VINS DE FRANCE.

Французькі представники своїм транспортом приїхали в Україні і за цінами, аж ніяк не демпінговими купили коньяк. Цей перший досвід Будинку марочних коньяків «Таврія» роботи з французькими покупцями, говорить багато про що.

Варто відзначити, що представники батьківщини коньяків, орієнтовані на поповнення приватних колекцій, а це означає, що вживати таврійський коньяк будуть люди, які знають толк і добре розуміються на коньяки.

«Попит на коньяки обумовлений культурою споживання такого продукту. Безумовно, таврійські коньяки, завдяки своїй високій якості знайдуть свого споживача в країні має найпотужніші коньячні традиції у світі »- відзначив Віталій Олександрович Кошелев, директор Будинку марочних коньяків« Таврія ».

Самобутній смак таврійських коньяків гарантований технологією повного циклу виробництва. Власні виноградники, перекурка, велика кількість бочок для витримки спиртів та сучасне обладнання дозволяють виробляти продукцію гідну найкращих зразків.

«Перший Національний Виноробний Холдинг» (ПНВХ) входить до складу корпорації «Логос» (м.Дніпропетровськ). Керівник і засновник Валерій Миколайович Шамотій.

ПНВХ - група компаній, провідна бізнес повного виробничого циклу комплекс з провідних кримських виноградарських господарств, підприємств по первинній переробці винограду і безпосередньо заводів вторинного виноробства - ТОВ «Інкерманський завод марочних вин» (м. Севастополь) та Будинку марочних коньяків «Таврія» (м. Нова Каховка, Херсонська область)

Будинок марочних коньяків "Таврія" - одне з ключових виноробних підприємств України, на якому понад століття трудяться кращі винороби Україні. На всіх етапах виробництва ведеться суворий контроль над якістю виноматеріалів і готового продукту. Будинок марочних коньяків "Таврія" використовує понад 1300 гектар власних виноградників і додатково набуває сировину з кращою в Україну Севастопольської виноробної зони. У виробництві використовується крапельне зрошення всіх виноградників, а також більше 6 000 дубових бочок з балканського дуба. На підприємстві випускаються чотири лінійки коньяків: Таврія™, Георгіївський™, Jatone™ і ALeXX™, які відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

x_france pyanka ukraine


Повідомлення відредагував Редвіс_Сай - Понеділок, 13.06.2011, 13:24
 
brozillanigaДата: Неділя, 01.12.2019, 19:37 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Новокаховчанин
Повідомленнь: 20
Репутація: 0
Статус: Офлайн
а им бы только побухать)

Мебельная фурнитура в магазине IdeaPlus
 
Новокаховський форум » Нова Каховка - місто-сад » Події нашого міста » Французи зацінили наш коньяк
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: