Четвер, 01.10.2020, 01:18 | Вітаю Вас Проходивповз | Реєстрація | Вхід

Паркота-скверота - Новокаховський форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Новокаховський форум » Нова Каховка - місто-сад » Нова Каховка » Паркота-скверота
Паркота-скверота
Редвіс_СайДата: Неділя, 26.06.2011, 15:09 | Повідомлення # 1
Red Wolf
Група: Адмін
Повідомленнь: 175
Репутація: 4
Статус: Офлайн
На днях у сквері Сільських будівників запиляли дитячий майданчик. Цей майданчик з’явився тут завдяки старанням колишньої новокаховчанки, що мешкає в США (але пам’ятає батьківщіну, на відміну від деяких...). Олсо цей майданчик початок тотальної перебудови доволі нудного северу на центр дитячих розваг. Також тут буде збудовано дитяче кафе, запущено паровозик та відремонтовано доріжки, напиляно тематичних стендів (хтось в курсі що це таке? Я ні) і взагалі це буде дитячий рай. Усім, хто не любить галасу бажано обходити, усім хто не в ладах з законом також - обіцяють охорону силами нашіх доблесних ментів. Взагалі-то правильно - треба ж буде комусь тлумачити алкашам з наріками, що тепер їм тут не місце.

Втім це ще не все. Сквер поблизу стадіону також зазнатиме змін. Тут збудують нотаріальний офіс, адвокатське бюро, нова будівля суду, паркінг (для прокурорських майбахів вочевидь). Вже зараз можна побачити нову автобусну зупинку з магазинами і сортиром.

Втім основну увагу таки приділятимуть міському парку - зараз специ займаються дренажем грунтів та чисткою струмків (чистка струмків це вочевидь рітуал. Скільки їх чистили, скільки чистять та скільки будуть чистити?). В планах відремонтувати доріжки, збудувати часовню (хз навіщо, для краси може). У більш віддалених перспективах - перепилювання набережної на нову, красиву та сучасну, відновити сортири, а поміж недавно збудованим розважальним центром "Прем’єр" та руїнами готелю "Дружба" планується запиляти басейн (враховуючи екологічну ситуацію в Дніпрі, басейн будже завчасним). Олсо існує задумка відкрити бібліотеку імені Довженка, з пам’ятником на доданок.

Коротше планів over 9000, було б лише бажання їх здійснити. І кошти звісно. Тому без інвесторів не обійтися. Щоправді деякі починають срати цеглею та розписувати страшні картини того, як жадібні олігархи розбирають міські землі, утикують усе заборами, зносять старі дома і будують якійсь потворні поверхівки, і тому подібну фігню. Давно вже пора зрозуміти - ніщо не вічно під Місяцем, усе рано чи пізно доведеться оновлювати, тож краще почати це зараз, доки ще є можливість. Наше місто вважається перлиною Таврії (ака Херсон-штату) тож ми повинні відповідати цьому доволі престижному статусу. ВИбір лише за нами!
 
brozillanigaДата: Неділя, 01.12.2019, 19:43 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Новокаховчанин
Повідомленнь: 20
Репутація: 0
Статус: Офлайн
плюсую за инфу

Мебельная фурнитура в магазине IdeaPlus
 
Новокаховський форум » Нова Каховка - місто-сад » Нова Каховка » Паркота-скверота
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: