Четвер, 25.04.2019, 00:54 | Вітаю Вас Проходивповз | Реєстрація | Вхід

Вулиця Французька - Новокаховський форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Новокаховський форум » Нова Каховка - місто-сад » Прогулянки містом » Вулиця Французька (Колишня Французької комуни)
Вулиця Французька
Редвіс_СайДата: Середа, 25.08.2010, 18:45 | Повідомлення # 1
Red Wolf
Група: Адмін
Повідомленнь: 271
Репутація: 4
Статус: Офлайн
La rue de la Commune de Paris

1.7 км

Деякі вважають, що вона названа на честь французького міста-побратима Сент Ет’єн де Рувре, деякі пам’ятають про комуну у Парижі і що це якось пов’язане з комуністами і лише зовсім старі або допитливі пам’ятають, що колись вона звалася Діагональною, а тому якщо її перейменують, то це вже буде не уперше. А взагалі-то паризького тут стільки ж, скільки й японського. Хоча є такий варіант як збудувати якійсь будмаркет у вигляді Ейфелевої вежі, а на початку вулиці запиляти Тріумфальну арку, звісно щоб потім обвішати її рекламними бордами. Колись доволі занедбана і понура вулиця перетворилася на одну з найжвавіших Нової Каховки, і це ще не весь список. Коротше вона варта того, щоб нею пройтися.

Починається вулиця з розвилки, ліворуч - потрапите на базар, праворуч - власне на вулицю. Особливістю вулиці є роздільна смуга, або острівець безпеки. Виглядає це як газон з де-не-де протоптаними доріжками, кількома туями і сітілайтами. Взагалі тут одна з найвищих у місті концентрація рекламних носіїв на метр квадратний, пояснюється це тим, що тут межа між торгівельним та житловим районами. Сама розвилка ледве не посеред ринку знаходиться, тож трафік тут напружений, будьте уважними і обережними.

Праворуч, якщо починати з початку та прямувати уздовж вулиці, стоїть пара п'ятиповерхівок, у одній з них банк "Надра", а перед нею стоїть меблевий магазин. Коли його будували, двійко бабок, що мешкали на першому поверсі, які наврядчи дивились у вікна, що заросли деревами, раптово вирішили, що будівництво заважає їм дивитися у вікна. З цього приводу було багато срачу і драм, але здоровий глузд переміг, тож усі інші мешканці, можуть спокійно закуповувати шафи та стільці і не перти усе це з іншого району міста. До речі, на відміну від декотрих, власник цього закладу не вирубував дерева, що ростуть перед магазином. В одному з будинків, тому, що постаріше, є мозаїка, присв’ячена будівництву НовоКаховської ГЕС. Далі над вулицею височіють дев'ятиповерхівки, з них відкриваються чудові краєвиди, а під ними такий доречний затінок. На іншому боці вулиці вже запиляно двійко двоповерхових магазинів, напроти кінцева автобусна зупинка, доки під'їде жовтенький богданчик, можна посидіти на лавочці та попити кави з автомату, також тут є платіжний термінал. Напроти збудована інша зупинка, з диспетчером і лавочками. Далі досить велика парковка і біла будівля з фітнес-клубом та офісом одного з міськіх інтернет провайдерів.

Далі поворот на Заводську вулицю і новокаховський автовокзал. Автовокзал досить великий, є зал очікування, кафе та усіляке звичайне для автовокзалів оточення, по типу парковки маршруток, таксі, кіосків з газіровкою, пивом та тютюном, зграями привітних собак і власно самими автобусами. Десь там можна закупитися пральною машиною від Фокстроту. Напроти купа дев'ятиповерхових панельних і як зазвичай, суворих та брутальних дев’ятиповерхівок, позаду них ще купа подібних. Посеред цього всього виділяється яскравий представник сучасного житла. Чесно кажучі, цей "пентхаус" почали запилювати ще у минулому столітті, йому судили долю черговій понурій дев'ятиповерхівці, та після багатьох різних подій його приморозили і закінчували будівництво вже у наші часи, постійно обіцяючи зробити це за кілька днів до чергового свята.

А далі колишній Торгівельний Центр Нової Каховки Номер Один - гіпермаркет "Мега ОСКАР"! 21000 кв. метрів площі, де розмістилися супермаркет Fresh, який раніше також мав назву Оскар і займав нефігову таку площу, втім через проблеми з кредиторами та надривання пупку на будівництві херсонського ТЦ, був злитий та викуплений Фрешем. На згадку про перших власників, залишилася назва всього комплексу - окрім самого маркету тут є ще дитячій супермаркет Big Bada Baby Boom, боулінг, автосалон, відділення Приватбанку, кафе, супермаркет побутової техніки, який постійно міняє власника і ще over 9000 усього іншого. Усе це красиве та сучасне, у приміщенні власний клімат, купа товарів, знижкі за дісконтними картками, музика грає, коротше сюди хочеться приходити ще й ще. Втім на даний момент це вже повгасало - а що ви хочете, криза. Для будматеріалів є окремий маркет підвищеної комфортності.

Поруч із Оскаром-Фрешем розташований будівельний маркет, а ще посеред будинків жовтенька двоповерхівка з магазинами. З боку автовокзалу інша будівля з багатою історією - торгівельний дім "Партнер". У стародавні часи це будувалося як басейн. Потім як шоп. Потім як церкву (така модерністька), потім взагалі ніяк. Доки нарешті хтось не купив будівлю і не запиляв таки магазин. Можна купити ліноліума, ковроліна і ще багато чого меблевого. За ним будівельні та автозапчастинні магазини, будівницство чогось невідомого і гаражі. Десь напроти доси великий пустир, де щось таке будують (ви ще можете встигнути інвестувати у будівництво бігхаусів!), паркінг з автомийкою, заправка, далі залишки якихось стародавніх підпріємств і усе, після територій якіхося заводів і вулиця скінчиться.

З іншого боку ви можете заплатити за електрику, замовити вироб з деревини, закупитися власним авто (або човником), загнати його до сервісу, замінити шини та помити це ваше авто і в'їхати з розгону у ворота заводу будівельної компанії. В очі кидається вічнозелений офіс будівельної компанії Олеся, а за заводом залишився нетронутий клаптик природи. Далі вулиця тягнеться ще з кілька десятків метрів повз ліс елетростовбів від ХМЕС, виїхати на трасу, скористатися послугами однієї з заправок, купити там же басейна і поїхати мандрувати. Хоча можете і залишитися у готелі-люкс.

Вулиця Паризької комуни торгівельний район міста, тут роблять бізнес, ну і про транспортне значення забувати не варто. Welcome:)


Повідомлення відредагував Редвіс_Сай - Неділя, 28.06.2015, 17:11
 
Новокаховський форум » Нова Каховка - місто-сад » Прогулянки містом » Вулиця Французька (Колишня Французької комуни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: