П'ятниця, 28.02.2020, 16:29 | Вітаю Вас Проходивповз | Реєстрація | Вхід

Блоґ

Головна » 2016 » Березень » 15 » Нові назви вулиць Нової Каховки
16:13
Нові назви вулиць Нової Каховки

Згідно з законом про декомунізацію, міська рада Нової Каховки затвердила нові назви деяких вулиць. Перейменувалися відповідно й теги у нашій фотогалереї. Цікаво, як довго звикатимуть до нових назв та скільки буде упертих, які спеціально не запам'ятовуватимуть нові?

 

 

Андріївська (колишня Калініна) - вулиця у приватному секторі, забудована різноманітними котеджами. Проходить біля всім відомого Святоандріївського храму (завдяки якому і назва) та котельною №1 з її історично-похмурими цегляними будівлями і трубою.

Джерельна (колишня Кірова) - вулиця у Робочому. Тягнеться від ЛЕП, що через Дніпро, до основського парку. Йде понад Дніпром, де справді містяться джерельця.

Паркова (колишня Комсомольська) - вулиця, що поєднує Старе місто і приватний сектор. Тягнеться від Дніпровського (назва від розташованого там парку), біля мерії та міської лікарні і аж до вулиці Дружби (колишня Дзержинського).

Торгова (колишня Латиських стрілків) - найторгівельніша вулиця міста, адже тут міститься центральний ринок.

Таврійська (колишня 60 Років Радянської Влади) - вулиця в Центральній Основі. Містить п'ятиповерхівки з магазинами, полікліникою та музеєм.

Кобзаря (колишня Радянська) - маленька вуличка за інтернатом.

Соборна (колишня Щорса) - вулиця, яка об'єднує Старе місто, приватний сектор та Сокіл, так що назва дуже символічна.

Історична (колишня Леніна) - друга головна вулиця Старого міста, представлення не потребує. Звичайно, що вона варта носити ім'я великого українського поета.

Дружби (колишня Дзержинського) - вулиця, яка розмежовує приватний сектор і п'ятиповерхові квартали. Замість радянського особиста символізує тепер дружбу.

Рибальська (колишня Куйбишева) - з пустиря по ній можна дійти до яхт-клуба і човникової станції, ймовірно там же вистачає гарних місць для риболовлі.


Героїв України (колишня Карла Маркса) - третя за значенням вулиця у Старому місті. Старовинні будиночки з черепичними дахами та ліпниною на стінах не залишають нікого байдужим. Щоправда назва особливою оригінальністю не пахне і скоро замість тисяч Карломарксів, по країні будуть тисячі Героїв.


Затишна (колишня Піонерська) - вулиця, яка починається у Старому місті, затишність якого незаперечна, і перехреслюючі місто з півночі на південь, завершується між колишнім заводом Сокіл та електромашевськими гуртожитками.


Новоселівська (колишня Жовтнева) - починається від Дніпровського, в районі першої школи та упирається в Букіна, проходячи повз магазин "Новосел" на вулиці Дружбі, на честь якого власне і була названа.


Французька (колишня Паризької Комуни) - названа на честь зв'язків НК з Францією (місто-побратим Сент-Етьєнн-дю-Рувре), при цьому "французьку" складову вулиці залишили.

Переглядів: 1867 | Додав: Редвіс_Сай | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar