Субота, 19.08.2017, 18:43

...

Борисе! Я, здається, - всцявся!. - Новокаховський форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Новокаховський форум » Спілкування про різне » Гумор » Борисе! Я, здається, - всцявся!.
Борисе! Я, здається, - всцявся!.
СтранникДата: Четвер, 28.03.2013, 08:44 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Українець
Повідомленнь: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Борисе! Я, здається, - всцявся!. :D

ЗЦИКЛУ: "Легенди в/ч безвісного полустаку".

…Сергій Іванович напівопритомнів-напівпрокинувся-напівжахнувся від НЕСПОДІВАНКИ, лежачи в майже абсолютно темному і теплому /а, значить, - в
замкнутому, житловому/ просторі /приміщенні/, лівою рукою відчуваючи під собою
жорстку суху матір'яну основу ложа, лівим вухом уловлюючи рівне сопіння
сплячого Бориса… А опритомнів він від того, що його права рука уві сні сповзла
з матір'яної підстилки на рівні особистого паху і в'їхала /о Боже!/ у калюжку
щільно теплої і /як відразу в ту мить здалося!/ каналізаційно смердючой рідини! Сергій Іванович миттєво допркинувся, доопритомнів, дожахнувся і на 22,5 секунді шаленого аналізу
ситуації, раптом басовито заголосив все голосніше і голосніше, намагаючись водночас
розбудити сплячого поряд Бориса лівою неспаплюженою рукою: "Борисе! Боря!
Я здається усцявся! Боря! Усцявся я… Уууу…»

…Початок грудня 1976року. Двоє військових командированих вийшли через прохідну номер один  ленінградського заводу "Севэлектро"
з почуттям майже виконаного обов'язку : замовлення розміщене: після завтра
індивідуальні деталі для спеціального устаткування військової частини будуть
виготовлені і можна буде їхати додому - у свою В/частину - на рідний полустанок, не позначений на жодних цивільних мапах, - в Одеський військовий округ.…Одже вийшли двоє командированих : лейтенант Борис Брынзюк і прапоршик Сегій Іванович Дорошенко, якого усі так і називали з самого молоду, як прізвиськом, - "Сергій Іванович" - за життєву, не
по роках розсудливість, дійшлість, багатодумність, добродушність і патологічне неприйняття по життю гумору. І Сергій і Борис були
молоді, не одружені, повні надій і спрямувань. А зараз ще й мали добу відпустки в Ленінграді - доки їх деталі виготовлялися на заводі.… Лейтенант Ігор Пекарний з радістюприйняв дорогих гостей у своїй новій однокімнатній ленінградській квартирі на
9-му поверсі, тільки що сданого в експлуатацію 12-ти поверхового будинку. А
гостями були Борис Брынзюк /однокурсник Ігоря по військовому училищу/ і його
друг Сергій Іванович Дорошенко.…Гарненько так посЕділи до півночі, "умовили" три півлітровочки, потім ще одну - під бідончик знаменитого ленінградського розливного пива, яке, як здавалося, продавалося на кожному ленінградському перехресті.
Дружина Ігоря виявилася до того ж професійним кулінаром, тому і з закускою
проблем теж не було… Гостям ж для нічного відпочинку - постелили постіль прямо на кухні, уклавши на підлогу два армійські матраци з простирадлами і ковдрами.

****************************"

Боря! Борисе! Я… кажисяся-ся… ...всцявся! Боря! Твою Матір!.. Усцявся я. Уууу."... - видавив напівчленороздільно, але голосно прапорщик Дорошенко, а у відповідь:"Дістав ти, Сєрьога!.. Не може того бути! Спи, завтра розберемося. Зараз іще усіх хазяїв спонукаємо…".- Брынзюк перекинувся на інший бік  і захріп по дорослому."…Ну, не може цього бути, Боря, ні! Ну, не міг я стільки насцять., - аж по лікоть - угоризонтальній диспозиції! Ну, не міг! Навіщо ж так багато насцявати?.. Уууу, усцявся таки"…- і толконув Бориса так, що той навіть відразу напівпідвівся: "Так уключи світло!"…
А світло раптом включив розбуджений розбірками накухні хазяїн кватиры Ігор:…На кухні біля "спального розташування" гостей трохи коливалася і потихеньку збільшувалася калюжа теплющої, смердючої, іржавинно-темно-коричньовой рідині від батареї центрального опалювання, що  раптом серед ночі почала підтекати…

Володимир Озерянко

Повідомлення відредагував Странник - Четвер, 28.03.2013, 08:52

Новокаховський форум » Спілкування про різне » Гумор » Борисе! Я, здається, - всцявся!.
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Погода
Пошук
Останні об’яви
Наше опитування
Як по вашому має бути названа ГЕС?
Всього відповідей: 19
Наші колеги
НК в Цукрі
Статистика
каталог сайтів ukraina.net.ua - каталог сайтів України МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов