Понеділок, 18.12.2017, 02:29

...

Успіхі нинішніх і колишніх новокаховчан - Новокаховський форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Новокаховський форум » Нова Каховка - місто-сад » Нова Каховка » Успіхі нинішніх і колишніх новокаховчан
Успіхі нинішніх і колишніх новокаховчан
Редвіс_СайДата: Неділя, 13.12.2009, 16:31 | Повідомлення # 1
Red Wolf
Група: Адмін
Повідомленнь: 270
Репутація: 4
Статус: Офлайн
Сталося! Нарешті стала відома переможниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт-2010». Нею стала дівчина з міста Нова Каховка - Анна Пославський (22 роки). Вона вже не раз брала участь у різних конкурсах краси, але тільки тепер їй вдалося відвезти корону в свою знімну київську квартиру. Після шоу до Анни було складно підступитися, але нам все-таки вдалося поставити переможниці кілька запитань. Дівчина від хвилювання ледве підбирала слова, але все-таки відповіла на наші запитання!
БЛИК: - Ви щасливі?!
- У мене немає слів, я в захваті! Я вже давно мріяла приміряти цю корону!
БЛИК: - Аня, признавайтесь, ваше серце зайняте?
- Так! Це тривалі і серйозні відносини. Для мене іншими відносини не можуть бути.
БЛИК: - Ви б могли закохатися в бідного хлопця?
- Зі мною такого не траплялося. Не можу сказати, що в наш час гроші є запорукою любові. Навпаки, вони заважають чоловікам.
БЛИК: - Де ви виросли?
- Я народилася в Новій Каховці і жила там до 6 років. Потім я переїхала в село: свіжі продукти, чисте повітря, земля ...
БЛИК: - Зараз в Києві живете?
- Так, тому що я отримую освіту. Я знімаю однокімнатну квартиру в центрі. Живу там одна
(с)

Новокаховський форум » Нова Каховка - місто-сад » Нова Каховка » Успіхі нинішніх і колишніх новокаховчан
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Погода
Наше опитування
Чи варто оживляти цей сайт?
Всього відповідей: 3
Останні об’яви
Пошук
Наші колеги
Статистика
каталог сайтів ukraina.net.ua - каталог сайтів України МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов